Skontaktuj się z nami!

Telefon: +48 736 122 122

Adres e-mail: [email protected]

Procedura

1

Wybór Samochodu

Jeśli dokonali Państwo wyboru konkretnego samochodu, kolejnym krokiem jest kontakt z naszym działem handlowym w celu potwierdzenia jego dostępności. Handlowiec przedstawi również odpowiedni produkt kredytowy dopasowany dla Państwa wymagań.

2

AKCEPTACJA OFERTY
I ZAMÓWIENIE

Po zaakceptowaniu całej oferty kolejnym krokiem jest rezerwacja. Można jej dokonać w jednym z oddziałów TPAUTO. Jeśli jednak odległość to problem, rezerwacji dokonać można droga elektroniczną. Sprzedawca wysyła na podany adres mailowy umowę z kompletem informacji odnośnie samochodu, finansowania oraz ubezpieczenia. Zamówienie jest ważne w momencie zadatkowania, wcześniej ustalonej kwoty. Ważne, przesłanie potwierdzenia dokonania płatności przyśpiesza procedurę.

3

WNIOSEK KREDYTOWY
I PODPISANIE

Na podstawie przedłożonych przez Państwa dokumentów zostaje złożony wniosek do banku. Weryfikacja trwa maksymalnie 12 godzin. Po zaakceptowaniu przez analityka możemy podpisać kredyt. Podpisanie umowy kredytowej może odbyć się w punkcie TPAUTO, w oddziale banku najbliżej miejsca zamieszkania a nawet w Państwa domu.

4

REJESTRACJA POJAZDU
I UBEZPIECZENIE

Dokumenty potrzebne do rejestracji samochodu otrzymaują Państwo najpóźniej na drugi dzień. Są dostarczane osobiście lub kurierem. Gdy samochód mamy już zarejestrowany w ten sam dzień należy go ubezpieczyć. Po dokonaniu tych czynności doradca TPAUTO powinien otrzymać od Państwa skany wszystkich dokumentów wydanych z wydziału oraz skany ubezpieczenia w celu dokończenia procedury finansowej i uruchomienia kredytu.

5

Odbiór Samochdu

Po uruchomieniu kredytu bank przelewa środki na konto dealera do 24 godzin. Po zaksięgowaniu się należnej kwoty możemy odbierać swój wymarzony samochód.