Skontaktuj się z nami!

Telefon: +48 736 122 122

Adres e-mail: [email protected]

O nas

TPAUTO

Firma TPAUTO jest prawnym pełnomocnikiem czołowych instytucji finansujących nowe pojazdy w Polsce. Od wielu lat zapewnia swoim klientom samochody osobowe jak i użytkowe w cenach nieosiągalnych dla detalistów. W 2013 roku wprowadziła na rynek, innowacyjny program sprzedaży kredytów samochodowych dla wszystkich marek.

Dziś system ratalny w TPAUTO został rozbudowany o kolejne struktury, które umożliwiają klientom spersonalizowanie zakupu nowego samochodu. Dzięki uproszczonym procedurom jakie gwarantuje firma, zakup na kredyt czy leasing stał się prosty, czytelny i szybki. Naszym celem jest pomaganie w realizacji marzeń. W świecie wolnego rynku wiele z nich pozostaje niespełnionych z powodu braków środków finansowych.

Rozumiemy ten problem i wspieramy walkę z bezdusznymi mechanizmami ryku, tak aby każdy mógł spełnić swoje marzenie. Rozwój technologiczny pozwala nam na przeprowadzenie całego procesu bez wychodzenia z domu dla klienta z Gdańska, Krakowa czy Warszawy. Stworzyliśmy TPAUTO, grupę doświadczonych handlowców, którzy kompletują najlepsze oferty dealerów z całej Polski.

MOBILNY DORADCA

Dziś żyjemy szybciej. Szybkość podejmowania słusznych decyzji jest ograniczona. Dlatego tak ważny jest dla nas czas. Potrzebny do zastanowienia się, porównania, przeanalizowania „za i przeciw” a co najważniejsze do eliminowania błędów. Dlatego powstał ktoś taki jak mobilny doradca. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za załatwienie wszelkich formalności na życzenie klienta. Zorganizowanie podpisania umowy finansowej w najbliższym miejscu dostępnym dla klienta. Odbiór dokumentów nowego samochodu wraz z rejestracją. Ubezpieczenie samochodu wraz z jego odbiorem lub możliwością dowozu w wyznaczony punkt. Pełne zaangażowanie, po to aby klient miał czas dla siebie i najbliższych.

AKTYWNOŚĆ

Motoryzacja jest naszą pasją. Cyklicznie udzielamy się w tematycznych imprezach. Od pokazów samochodów koncepcyjnych, premier nowych modeli czy wydarzeń lokalnych a nawet eventów medialnych. W najbliższym czasie uruchamiamy specjalny dział, który rozpoczyna prace nad nowym programem poświęconym testowaniu nowych samochodów. Zapraszamy do śledzenia naszej strony.

WSPÓŁPRACA

Jeśli już zaufałeś doradcom TPAUTO i wiesz jakie korzyści wynikają z zakupu w naszej firmie – poleć nas znajomym ! Powiedz o nas innym, a nie pozostaniemy dłużni. Każda sfinalizowania transakcja z osobą lub firmą, której poleciłeś nasze usługi to wymierne korzyści dla Ciebie.

Wyjazd na weekend z rodziną ? Nowy komplet opon ? A może roczny bon na paliwo ?